4 Modern Dekorasyon Önerisi

Modern sanatların ve tasarım teknolojilerinin gelişmesinde katkısı bulunan firmalar büyük bir rekabetin içerisine girerek tüketiciye dekorasyon alanında binlerce çeşit sunmaktadır. Ev dekorasyon ve ofis dekorasyonunun modern ürünleri ile ortamlar daha şık hale gelmekte ayrıca bu mekanlarda bulunan insanlar psikolojik anlamda daha rahat olmaktadır. Renklerin ve ortam dekorasyonunun seçimi şüphesiz en önemli konulardandır. Bu yüzden modern dekorasyon önerilerini sıraladık.

modern sehpa dekorasyonSehpalar

Sehpalar özellikle misafir odası ve salonların vazgeçilmez argümanlarıdır. Sehpalar ile modern bir dekorasyon oluşturmak için ise mekandaki diğer ürünleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Günümüzde birçok oturma grubu açık renk ve yerden yüksek üretilmektedir. Sehpa seçimleriniz de her ortama uyan beyaz sehpalar ya da tamamıyla camdan üretilmiş sehpalar modern bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

 

 

ada mutfak dekorasyon önerisiAda Mutfak

Ada mutfak ülkemizde gittikçe yaygınlaşan ve geniş mutfakları olanlar için geliştirilmiş harika modern bir mutfak dekorasyonu. Mutfağınızın tam ortasında ya da ana tezgahtan farklı bir yerde yer alan ikinci tezgah ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Böylece daha kullanışlı ve modern görünüm sağlanmaktadır.

 

 

 

 

salon avize dekorasyon önerisiSalonda Avize

Salon oturma gruplarını tamamlayan en güzel dekorasyon örneği avizelerdir. Avize seçimlerinde üstü ayna olan ve alt kısmı ise aşağı doğru sarkan kelebek, çiçek gibi modellerle üretilmiş avizeleri tercih edebilirsiniz. Avize satın almak için yüksek ücretler ödemek yerine düşük ücretle çok daha şık modern avizelere odaklanın.

 

 

 

 

 

romantik lamba önerisiRomantik Lamba

Türkiye’de henüz doğrudan satışı olmasa da yabancı internet sitelerinden tedarik edilebilecek “filimin lambalar” ile enteresan ve bir o kadar da modern bir lambayı yatak odası dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Bu lambalar dokununca farklı bir renge bürünmektedir. Ayrıca ikili aldıysanız sizin dokunuşunuzla eşinizin yanında yer alan lambanın rengi de aynı anda değişiyor.

Write a comment