Amerikan Mutfak Dekorasyon Fikirleri

amerikan mutfak nedirAmerican style, artık günümüzün ev dekorasyonlarında vazgeçilmez bir seçim haline gelmiştir. Bu akımın en çok uygulandığı alan ise kuşkusuz mutfaklardır. Yeni ev alanların aradığı kriterler arasında, hatta evinde değişiklik yapmak isteyenlerin aklına gelen ilk unsurdur.

Amerikan mutfağı genellikle salona bitişik şekilde yapılandırılır. Bu da, hem salon hem de mutfağın daha geniş görünmesini sağlar. Amerikan mutfakları salonla birleşik olduğundan, mutfak dekorasyonu için estetiklik olmazsa olmazlardandır.

 

 

 

bar tarzı amerikan mutfak modelleriBar Tarzı Amerikan Mutfağı

Amerikan mutfağının çift yönlü bir kullanım alanı haline getirmek için bar masası ve bar sandalyeleri ile spot ışıklar dekorasyonun tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Böylelikle mutfakta yemek mümkün olabilir, hem de bir bistroda oturuyormuş havası oluşturulabilir. Yeni bir eve taşınmak yerine evde değişiklik yapmayı tercih edenler için ideal bir fikir olabilir.

Pratik Masalar

Bar tarzını uygulamak için yeterli alana sahip olunmadığı takdirde uygulanabilecek ikinci seçenektir. Katlanabilir ve taşınabilir masalar sayesinde hem bar görünümü yaratılabilir hem de ihtiyaç duyulmadığında toplanabilir.

Sürgülü Kapılar

Evinde Amerikan mutfağı olan kişiler tarafından en çok şikayet edilen konu pişirilen yemeklerin kokusunun tüm evi sarmasıdır. Sürgülü kapılar, kolayca açılıp kapandığından ve estetik göründüğünden bu derde çare olabilir. Özellikle dekorasyonlardan çabuk sıkılan insanların tercih edebileceği sürgülü kapılar, farklı seçenekler arasından mutfağa ve salona uyum sağlayabilecek görünümde, pratik ve dayanıklı bir materyale sahip olmalıdır. Her dekorasyona uyum sağlayabilmesi açısından tamamıyla cam olan sürgülü kapılar tercih edilebilir.

Write a comment