Bisiklet Dekorlu Mükemmel Dekorasyonlar

Kişi sayısınca dekorasyon fikri vardır. Kişiler kendi zevkleri ile tercih ettikleri objeleri bir araya getirerek çok yaratıcı dekorasyonlar meydana getirebilirler. Örneğin bazı kişiler dekorasyonlarını renkler bazı kişiler mevsimler bazı kişiler hayvanlar üzerine yapmaktadır. İşte bu ilham kaynaklarından biri de sizin için bisikletse o zaman bisikletin sizin için nasıl bir anlam ifade ettiğine değinmekte fayda var. Bazı kişiler bisikleti ilk sürmeye başladığı günler hatırlar. Bu zamanlar 90’lar ise o zaman bisiklet ve dekorasyon tipi 90’lara göre şekillenmek de 90’ların tarzındaki objeler ile bütünleşmektedir. Bazı kişiler için bisiklet yaz ayını temsil ederken bazı kişiler için ilkbahar bazı kişiler için sonbaharı hatırlatmaktadır. İşte bu yüzden bisikletin sizin için nasıl bir anlam ifade ettiğini çözümlemekte fayda var.

Bisiklet temalı dekorasyonlar için birçok farklı seçenek sizin için piyasada üretilmiştir. Bisiklet şeklinde büyük bir saat elde edilmiş. Bisiklet metalden oluşuyor. Bir tekerleğinin içinde ise saat var. Bunun gibi bir bisiklet satın alarak bu bisikletin asılacağı duvarı bisikletin size anımsattığı duyguyu ifade eden bir duvar kağıdı ile birleştirebilirsiniz. Biliyorsunuz ki duvar kağıtları artık istenilen bir resimden elde edilebilmektedir.

Eğer yeteri kadar yeriniz varsa o zaman vintage ya da sizin aklınızda olan bisiklet tarzını, hurdaları veya bisiklet tamircilerini gezerek bulabilirsiniz. 2 tane lastik ve biraz zımpara biraz boyayla ilk günkü gibi olacaktır. Zaten sadece dekoratif bir obje olarak kullanılacak. Bu bisiklet için odanızda yeterli bir alan açabilirsiniz. Hatta bu bisikleti koyduğunuz yerin üzerindeki duvara televizyon monte edebilir ve televizyonun iki yanına da bisiklet aksesuarları, bisiklet sepeti gibi objeleri veya objelerin resimlerini asabilirsiniz. Son olarak diğer bölümler de de bisikleti tamamlayabilecek olan birkaç figürle dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Write a comment