Çocuk Odalarında Sevimli Dekorasyon Fikirleri

Çocukların zamanının neredeyse çoğunu geçirdiği odaları onların eğlence dünyasının bir parçasıdır. Çocuk odası ferah ve ışıklı olmalı. Tercih edeceğiniz mobilya ve dolaplar tüm tehlikesizlik kurallarına uygun olarak yerleştirilmeli. Sivri köşeleri olan eşyalar ve mobilyalar tercih etmeniz sakıncalıdır.

Çocuk Odalarında Sevimli Dekorasyon

Çocuk odasını daha da eğlenceli ve rahat hale getirmek için sizlere bazı dekorasyon fikirlerini sunmak isteriz. Evde kendinizin yapabileceği sevimli dekorasyon fikirleri ile çocuk odasını süsleyin. Çok ucuz fiyata satılan bir kaç renkli keçe alarak onlardan küçük süs oyuncakları yapın. Yapılan renkli süs oyuncakları duvar süsü olarak veya avizeden asılarak dekorasyona renkli hava katacak.

Büyümekte olan küçük yavrunuzun boy ölçüsünü ölçerek onu büyümesi için daha da heveslendirmek adına odasına dekorasyonu daha da sevimli hale getirecek boy zürafası deseni yapıştırabilirsiniz. Hazır halde uygun fiyata satılan sticker zürafalar boy ölçülü çizgilere sahip olduğundan işiniz daha da kolaylaşacak. Duvar veya dolap kapısına yapıştırılan zürafa deseni odaya orman havası katar.

Çocuk odası için gerekli olan eşyalardan biri askılıklardır. Evde kendiniz oyuncaklardan askılık yapın. Bunun için oyuncak mağazalarında ucuz fiyata satılan küçük hayvan figürlü plastik oyuncakları elde edin. Ortadan yarıya bölerek hayvanların kuyruk ve kafa kısımlarına yapıştırıcı sürerek ahşap üzerine yapıştırın. Yapılan bu süslü askı çocuğunuzun oldukça beğenisini kazanacak. İsteğe göre onları aynı renge boyar veya farklı renkte bırakabilirsiniz.

Dekorasyon Hattı & Tadilat, Yenileme

Write a comment