Dokununca Renk Değiştiren Lamba: Filimin

filimin lambaJohn Harrison ve Vanessa Whalen çiftinin romantik bir ürün arayışının eseri olan dokunmatik lambalar harika bir teknolojik ürün. İçerisine yerleştirilen çip sayesinde dokunuşları algılayan bu ürün sevgililerin, çiftlerin ve eşlerin birbiri ile olan iletişimini sınır tanımadan devam ettirebilmesine, romantik iletişim kurmasına olanak sağlıyor. Dekorasyon anlamında şık bir şekle ve tasarıma sahip üründür. Ülkemizde doğrudan satışları olmayan “Filimin” şimdilik Uncommongoods e-ticaret sitesinden satışa sunuluyor.

Dokununca renk değiştiren lamba özellikle ikili alımlar için daha uygun bir fiyat sunmaktadır. Bunun altında yatan sebep ise bu ürünün esasında zaten iki kişi arasındaki romantik iletişimi sürdürmesidir. Tekli alımlarla da kullanılabilecek olan bu ürün ikili ve daha üstü alımlarda olağanüstü bir keyif vermektedir. Şöyle ki; ürünün içerisinde bulunan çip sayesinde iki ürün birbiri ile eşleştirilebiliyor. Bunun için öncelikle ürünler bilgisayar ortamında özgün anahtar kodu ile eşleştirilmektedir. Eşleşen iki lambanın birbiri ile iletişi için geriye kalan tek şey ise Wi-Fi ağı. Wi-Fi ile bağlantı kuran lambalar aradaki mesafelere aldırış etmeden birbirinden ayrı olan sevgililerin romantik iletişimi sağlar.

Dokununca renk değiştiren lamba birbirinden uzaktan olan çiftlerden bir tanesinin lambaya dokunuş yapmasıyla, uzakta olan diğer çiftin lambasının da renginin değişmesini sağlar. Bu yönüyle romantizmi eğlenceli hale getiren ve aşkı ölümsüzleştiren bir teknolojiye sahip olan lamba, alanında bir ilk.

Filimin firmasının ürettiği bu lambalar Uncommongoods e-ticaret sitesinde tekli olarak 287 TL fiyatla sayılmaktadır. Fiyatı oldukça yüksek görünse de bu teknolojiye ve romantik anlayışa değeceğini düşünüyoruz. Üstelik dekorasyon arayanlar için ciddi ve güzel bir tasarıma sahip. Yatak odası dekorasyonunda renklerin cümbüşü de size eşlik edecek gibi görünüyor. Geceleri rengarenk ışıklarla iletişime hazır olun.

Write a comment