EVLERDE BAHAR MODASI

bahar ev dekorasyon fikirleriBaharı ev ve bahçelerinizde karşılayın. Baharın gelişiyle duyduğunuz heyecanı, baharın tüm renkleri ve desenleriyle evinize yansıtın. Baharın tüm çiçeklerini, eviniz ve bahçenizde eşyalarınıza taşıyın. Kendinizi ve misafirlerinizi baharın esintileriyle rahat ettirin. Baharın enerjisini evinize yansıtın.

Koltuklar ve berjerlerde ayak kısımlarında açık renk boyalı ahşaplar kullanılırken kumaş kısımlarında baharı anımsatan renkler ve iri yapraklı çiçekler öneririm. Baharı cıvıl cıvıl eşyalarla evinize taşıyın.

Duvarlarda daha nude renkler kullanırken, aksesuarlarda doğal tarzda ürünler seçmek, sakin hoş bir görüntü elde etmenizi sağlayacak. Çok abartmadan az sayıda fakat bahar modasına uygun aksesuarlar seçin.

Bütünlüğü tamamlaması ve baharı kokularla da evinizde hissettirmesi için mumlarla dekore edebilirisiniz. Büyük renkli bir o kadar bahar kokulu mumlarınızı evinizin ve bahçenizin birçok yerine doğaçlama dizebilirsiniz.

Bahçenizde de aynı şekilde ahşap bahçe mobilyalarınızı büyük renkli ve çiçek desenli minderlerle tamamlayabilirsiniz. Bahçe dekorunda çeşitlilik çok olmakla birlikte baharı anımsatan, o heyecanı hissettirecek aksesuarlar seçin.

Evinizin ve bahçenizin her köşesine büyük vazolarla baharın çiçeklerini dekor etmeniz önemli. Mevsimine göre alacağınız canlı çiçekler ayrı bir bahar havası katacaktır ortamınıza.

Evinizde az eşya, her zaman sizi daha ferah hissettirecektir. Fazla eşyaları baharın gelmesiyle beraber kaldırabilirsiniz. İç açıcı eşyalara yer açın.

Hem ev hem bahçe için aydınlatma çok önemlidir. Tavandan uygulanan aydınlatmalar çoğu kez yeterli olmuyor. Evinizin belli köşelerinde yerden tavana yâda aksesuarlara doğru yönlendirilmiş aydınlatmalar kullanmanız gerekir. Bahçe için de aydınlatmalar saksı diplerinden yapılabilir. Aydınlık bir ev, gündüz yaşadığınız ferahlığı sunar sizlere.

Huzurlu ve baharın tüm renklerini taşıyan bir ev, sizin ruhsal durumuzu da olumlu yönde etkileyecektir. Bahar modasını evinize yansıtın yaza mutlu girin.

bahar ev dekorasyon modası

Write a comment