Evleriniz İçin Dekoratif Yer Minderi Önerileri

dekoratif yer minder önerileriMinderler eve değişik bir hava katan ve dinlenmeyi sağlayan aksesuarlardır. Yorgunken dinlenebileceğiniz, oturup kitap okuyabileceğiniz minderleri yuvarlak, kare, dikdörtgen olarak değişik renk ve boylarda bulabilirsiniz. Rahatlığı ve giderek artan modelleriyle 2017 yılının en önde dekorasyon fikirlerinden biri olacak olan yer minderleri yaşam tarzı rahat olanların bir numaralı tercihi olacak.

Hangi Boy Tercih Edilmeli?

Minder seçiminde önce ne için kullanacağınıza karar vermelisiniz. Dekoratif minderler genelde oturma odaları için tercih edilse de,150×50 boyunda alacağınız minderleri uyumak için bile tercih edebiliriz. Soğuk kış günlerinde şöminenin önüne atacağınız yer minderlerine peluş battaniyeler örterek sıcak bir ortam yaratabilir, dostlarınızla çayınızı yudumlayabilirsiniz. Oturma odasının bir köşesine loş ışıklandırma eşliğinde yer minderi atarak okuma köşesi de yapabilirsiniz. Bunun için de 50×50 boyunda iki minder yeterli olacaktır.

Hangi Renkleri Tercih Etmeli?

Sizde oturma odanızda klasiklerden vazgeçemiyorsanız yer minderlerinizin renklerini düz tercih etmelisiniz. Çarpıcılığı ve dikkat çekmeyi seviyorsanız kullanacağınız mekana uygun, zıt renkler seçmelisiniz. Örneğin duvarlarınızın boyası krem veya gri tonları ise yer minderlerinizi kırmızı, bordo, mor, mavi, yeşil tonlarında seçerek ortamı canlandırabilirsiniz. Evleriniz için dekoratif yer minderi önerileri oturma odalarınıza, yatak odalarınıza, mutfaklarınıza modern bir hava katacak, kendinize ayrı bir yaşam alanı yaratabileceksiniz.

Nerelerde Bulabilirim?

Hazır yer minderlerini yapı marketlerde, mindercilerde bulabilirsiniz ya da bir kumaşçıya gidip birçok kumaş modelinden dilediğinizi seçip özel olarak diktirebilirsiniz.

ev için dekoratif yer minderleri ev yer minderleri

Dekorasyon , Yenileme, Tadilat Hattı

Write a comment