Harika Bir Çalışma Odası

Çalışma odanızda ki renklerin ferah ve rahatlatıcı renkler olmasına dikkat edin. Genel olarak beyaz tonlara yer vermeye çalışın. Bu beyaz tonların arasına yerleştirilmiş turuncu tonlar ile enerjinizi yükseltebilirsiniz ya da daha soft bir renk olan turkuaz tercih edebilirsiniz. Aydınlatma konusunda ise sabahları gün ışığından yararlanın. Akşamları ise gözünüzü daha az yoran sarı ampulleri tercih edin. Ayrıca çalışma alanınız da sizin gözünüze hoş gelecek aksesuarlar kullanmayı unutmayın. Bu aksesuarları kullanmanız çalışma odanızın gözünüze hoş gelerek burada daha çok vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Şunu da unutmamak gerekir ki çoğumuz dağınıklıktan hoşlanmaz. Bu yüzden çalışma ortamınızı düzenli tutarak orada vakit geçirmekten mutlu olun.

home ofis dekorasyonHome Ofis Dekorasyon Fikirleri

Home ofis yaşadığımız ortamı hem yaşam alanı hem de çalışma ortamı olarak kullanmaktır. Home ofis değişen yaşam koşulları ile birlikte birçok kişinin tercih ettiği bir çalışma ortamı olmuştur. Çünkü cazip bir çalışma ortamıdır. Sabah kalktığınızda iş yerinde uyanmak! Bu hepimiz için cezbedici bir şeydir.

Home Ofis Avantajları ve Dezavantajları

Gün geçtikçe artan trafik ve kalabalık insanlar topluluğu hepimizin ortak sıkıntısıdır. Bizi en çok etkileyen sabah işe gitmek, akşam ise işten dönerken yola çıktığımızda karşılaştığımız bu manzaradır. Bu yüzden home ofis ile hem insan hem araç trafiğinden kurtularak gününüzü daha verimli ve daha dinç olarak geçirebilirsiniz. Sabah uyandığınızda işe neden geç kaldın diyecek bir patronunuzun olmaması ve vakit olarak kazancınız bu konuda home ofisi bir adım öne çıkarmaktadır. Aynı zamanda home ofisin ekonomi yönünden de avantajları vardır. Ek olarak çalışma ortamınızın masrafı olmamasıdır. Burada dikkatli olmanız gereken durum ise rahat kıyafetlerle başladığınız güne rahat bir şekilde devam etmemek olmalıdır. Önemli olan burada aynı çalışma disiplini ile devam ederek işinizi zamanında yetiştirmenizdir.

Write a comment