Home Office İçin Dekorasyon Önerileri

Home Office aslında oldukça kullanışlıdır. İşini evden yapanlar için olmazsa olmazdır. Bir ofis tutmak ve buna fazladan kira vermek zaten gereksiz olacaktır. Bir de evden kolay kolay çıkmak istemeyenler için birebir olacaktır. Hem işten eve gitme derdi yoktur hem de işinizi en kolay şekilde yapacağınız semt dışında olmanıza da gerek yoktur. Eğer işiniz özellikle belli bir yerde olması gerekmiyorsa o zaman merkeze daha uzak olmasını göre alarak daha büyük bir eve sahip olabilirsiniz.

Özellikle sadece siz yaşamayacaksınız ve misafirleriniz ve müşterileriniz ile de paylaşacaksanız o zaman tam anlamıyla sizi ve işinizi yansıtan bir ambiansa sahip olmalıdır. Bu şekilde ilk intiba olarak düzel bir izlenim bırakmış olacaksınız aynı zamanda yaptığınız işlerden karşı tarafı haberdar ederken güzel bir dekorasyonla da daha fazla gelmelerini ve sizi tercih etmelerini sağlayacaksınız.

home ofis dekorasyon modelleri

Dekora ederken bunların yanında sizin rahatlığınız da çok önemlidir. Başlıca olması gereken yerler vardır. Bunlar görüşmelerinizi yapabileceğiniz veya sohbet edebileceğiniz bir oturma alanı, bunun yanı sıra işlerinizi yapabileceğiniz, ortamın elverdiğince büyük bir masa ve yine müşterilerinizin oturabileceği bir alan. Bunun yanı sıra özel eşyalarınızı veya işle ilgili eşyalarınızı depolayabilecek olan bir alan gereklidir. Böylelikle kolay ulaşımın yanı sıra aynı zamanda ofis görünümünü barındıracaktır.

Gerekli olan eşyaları saydıktan sonra gelelim neler yapabileceğimize. Oturma grubunu seçerken büyük bir oturma grubu olmasına gerek yoktur. Bir adet 2’li koltuk ki bu misafiriniz için diğeri de bir berjer ki bu da sizin için. Oturduğunuz yerin yanında muhakkak not alabileceğiniz bir defter ve bir sehpa olmalı. Bunun yanı sıra müşterilerine hemen ikram etmek için bir ikram masası olmalıdır. Kullanacağınız objeleri seçerken sadece modern ürünler tercih edebilirsiniz fakat Home Office tam bir iş yeri olmadığı için klasik ve size ait ürünlerin olması ve ev dekorasyonuna ait parçaların olması çok daha güzel olacaktır.

İş eşyalarınızı depoladığınız alanın kapalı büyük bir dolap olmasındansa doğru dekora edilmiş açık ve göze hitap eden bir şekilde olması daha doğru olacaktır. Kişisel eşyalarınızı çok az kullanarak daha çok sizin iç dünyanızı ve işinizi yansıtan bir ortam oluşturmanız gerektiğini unutmayın.

home ofis

home ofis

home ofis

home ofis

home ofis

home ofis

home ofis

Write a comment