YAZ DÜĞÜNLERİNDE MODA KONSEPTLER

Yazın ilk günlerindeyiz. Yaz mevsiminin gelmesiyle düğünler başlar. Hayatınız boyunca hatırlayacağınız, çocuklarınıza anlatacağınız güzel bir anı olmalı. Keşke demeyeceğiniz şekilde bir düğün planlamalısınız. Artık bir yuva kuracak olmanızın verdiği heyecanla birçok şeyi atlayabilirsiniz. Sonrasında pişmanlık yaşamamak için düğününüzü planlarken çok düşünmeli hiçbir şeyi atlamamak için programlı ilerlemelisiniz. Günümüzde bu tür aksaklıkları yaşamamak için çiftler profesyonel ekiplerden yardım almayı tercih ediyorlar. Lakin buna imkânınız yoksa ve düğününüzü kendiniz organize edecekseniz bu yazımızda sizlere farklı konseptler ile yardımcı olabiliriz.

Öncelikle çift olarak zevkinize ve ruh halinize uygun konsepti seçmelisiniz.

Eğer doğayı ve gezmeyi seviyorsanız kır konseptin de bir düğün yapabilirsiniz. Uygun yeşil bir açık alanda, çimler üzerinde muhteşem bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Ağaçlar üzerine atılmış ışıklandırmalar, tüllerle kaplanmış sandalyeler,  masalar. Gelinliğiniz ise kesinlikle kır konseptine uygun seçilmeli. Gelin tacı olarak papatyalardan örülmüş bir taç kullanılabilir.

2017 yaz düğünleri modası

 

 

Deniz aşığı bir çiftseniz eğer kesinlikle bir sahil yâda tekne düğünü şart.  Sahil düğünü için kesinlikle size ayrılmış alan içerisinde boylu boyuna rengârenk balonlar olmalı. Nikâhınız için düzenlenen bölümde ise deniz kabukları ve ağ ile süslemeler yapılabilir. Masa sandalye yerine davetlilerin daha rahat edeceği kokteyl masaları kullanılabilir. Kokteyl masaları yine bir ağ veya tül ile süslenebilir. Gelinliğiniz mümkünse kısa yâda uzun olacaksa sahilde rahat edeceğiniz türden olmalı. Ayakkabınız ise sandalet tarzında olabilir. Duvak yerine de denizyıldızı ve minik deniz kabuklarından oluşan bir taç yaptırabilirsiniz.

Hayaller uçsuz bucaksız, size en uygun düğünü hayal edin ve organizasyon için adım adım ilerleyin. Düşündükçe birçok konsept çıkarılabilir. Daha otantik bir davet yâda yemekli bir salon düğünü. Davetiyeler, sunumlar, ikramlar, müzikler hepsi için hayal edin…

Write a comment